GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Fat 8639139

nr 863 9139

Fat

Kina, 1700-tal, Famillie Rose, längd: 37

Kondition: litet nagg

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 2 december 2013
kl 20:30:09

2/12 20:25:09 1      Vinnande bud